Nejdou nainstalovat W7 na Acer Aspire One

Zdar,můžete mi prosím někdo poradit ? Snažím se nainstalovat Windows 7 Professional na SSD disk Kingston Hyper X 3K 120GB v Acer Aspire One 751h. Jelikož netbook nemá dvd mechaniku, mám dvd připojený přes USB a v BIOSu nastaveno bootování z tohoto media. Instalace se normálně spustí, nastavím, že chci české prostředí a zobrazí se tabulka průběhu instalace, která je asi z pěti bodů (asi) a ono se to zastaví hned na prvním bodu instalace "Rozbalování a kopírování souborů". Ono se to jako začne instalovat, zobrazí se 0% a začnou přibývat tečky jako průběh instalace. To se ale po 4. tečce zastaví a konec. Zůstane svítit ledka disku a celý to zamrzne, DVD se ani neroztočí. DVD je normálně koupený - originál. Zkoušel jsem to 3x se stejným výsledkem. Nevíte někdo zkušenější co s tím udělat ?Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Pokud cilovy zarizeni odmita spolupraci pri instalaci, tak se mi osvedcilo disk vyndat a pichnout ho do jinyho pocitace, kde to neprotestuje. V klidu nahodit system, nastavit co potrebuju, spustit aktualizace, atd... Nakonec pak spustit "sysprep /generalize /shutdown" a po vypnuti vratit disk zpatky tam kam patri. Nastartovat, nechat to pochytat spravnej HW a je hotovo. Pripadne jeste doinstalovat ovladace, ktery nemaj Wokna primo v sobe. Zatim to vzdycky zabralo.

Jo to zkusím. Já jsem zatím udělal to, že jsem do noťasu dal normální disk SATA, na něj nainstaloval systém a pak udělal v Acronisu klon disku na ten SSD. Ono to nabíhá v pohodě, ale ten disk je teď jako zamčenej nebo tak něco. Nemůžu na něm třeba rozbalit žádnej archiv *.rar nebo třeba nainstalovat ovladače a pod. Nechápu.Díky MIlan

V tom pripade to vypada, ze system ma problem s tim SSDckem

Proč jsi nepoužil recovery partition?PrasatkoPee

protože by to byl zbytečný krok navíc. nejdříve bych musel udělat zálohu disku a potom udělat recovery. Klonem disku udělám totéž jednou operací. navíc je to doporučený postup od Kingstone.Ahoj

Protože máš problém, tak zjevně nemáš pravdu. Jinak samozřejmě stačilo zazálohovat data a pusti obnovu. Za deset minut by si měl po problému.PrasatkoPee

Kašlu na Wokna, nainstaloval jsem Linux Ubuntu a mám po starostech.Díky všem za reakceNofire