» Poradna » Programy

Nejdou nainstalovat služby Windows Essentials

Chci si nainstalovat Windows Essentials, ale nedaří se mi. OS mám W 10. Spustím instalaci a hned mi naskočí hláška, že instalace proběhla - můžete začít používat. Před tím jsem měla omylem nainstalovaný Movie Maker - trial verzi, která nebyla k ničemu. Pomůžete někdo prosím?

Odpovědi na otázku

Bohužel je to to samé, v nainstalovaných programech to není a opět to píše hotovo! zkusila jsem to ještě jednou a vyskočila tato hláškahttp://imageshack.com/a/img923/3889/QoV6kR.jpg

A zkusilas po instalaci restartovat?

Podle odkazu na" stahuj "tato sada programů není určena pro W 10.

Nepotřebuji celý Windows Essentials, stačí mi český Movie Maker, ten jsem ve W 10 měla

"Movie Maker, ten jsem ve W 10 měla"Na ktorom W 10? Windows 10 sa meni "kazdy furt".Nechapem politiku Microsoftu: vsetko, co do konca sveta vyprodukuje bude oznacene ako Windows 10.Povodna verzia Win10 a dnesna verzia je uplne iny system.Rozdiel je podstatne vecsi ako bol Windows 7 a Windows 7 SP1,uz sa v tom nevyzna ani "diva svina" a (mam taky dojem) ze ani pani v Redmonde.