Nejdou nainstalovat ovladače graficke karty a pc ji vidi jen jako graf. adapter

Ahoj,touto cestou hledam pomoc pač už si nevím rady a tak předem děkuji za radu či váš tip.Mám problém s grafikou GTX 660N TF 2G od MSI, kdy po vložení do základní desky Asus M5A78L-M LE/USB3 a zapojení monitoru do ní mi počítač s ní nabehne v pohodě ale v zakladním rozlišení, což je jasné pač nejsou v pc ovladače. Problémale je, že original ovladač od Nvidia z cd nedokončí instalaci a v průbehu instalace napíše "Ovladač nelze instalovat jelikož chybí požadovany hardware" a instalace se ukončí. Počítač grafiku vidí ve správci zařízení jako obyč grafický adapter VGA a nikoli správné označení GTX 660. Na stránkách Nvidie jsem zkoušela stánhnout nejnovější ovladače i starší a průběh instalace je vždy ukončen jako u originálního ovladače. Mám operační system Win 7 Pro 64 bit a originál. Mám ještě grafikuvod Zotacu Gtx 650 a ta běží v pohodě i s instalací. Jinak pc bylo kompletně přeformátováno a system nahrán znovu a stejně to nepomohlo, prostě ty ovladače k 660tce nemůžu nainstalovat. Takže snad někdo přijde na to co s tím? Ale házet z okna se mi to nechce...kdyby mi to chtěl někdo poradit. Takže děkuji za případnou radu co s tím.

Odpovědi na otázku

Ještě dodám, že jsem snad vše už googlila a též marně, nic jsem nenašla,co by mi pomohlo.

Vadná/špatně zapojená grafika??

To si nemyslím, grafika je umístěna do Pcie slotu správně. Kdyby byla špatně tak mi vůbec nenajede obraz.

Ty ovladače odinstaluj tímto nástrojemhttp://www.guru3d.com/files-details/display-dri... Nejlépe v nouzovém režimu,samo to nabídne.

bohužel někdy se stane, zvlášť po důkladnější odinstalaci starších ovladačů že systém je tak důkladně "vyčištěn" že další odmítá instalovat. Pomůže buď format a nová instalace nebo v lepším případě když je záloha - já to tehdy řešil obnovou ale kdo nemá tak má akorát peška....

Dekuju za radu, ja prave uz delala i komplet cistou instalaci celeho systemu i s hdd, tak by nikde nic nemelo zustat. No uvidim jak pomuzou ty predchozi napady, vecer se do toho zas pustim.

Povedlo se tímto způsobem stejná karta stejný problém

Promiňte myslel sem to jako otázku

Mne se to rozchodit nepovedlo, takže nakonec jsem skončila u nové karty. Jinak karta ale vadná nebyla, měla jsem ji od kamaráda, kterému běžela v pohodě a akorát pak mu rok ležela ve skříni, tak mi ji tehdy dal. Takže bohužel já neporadím, mne se ji nepodařilo rozběhnout v požadovaném rozlišení.