» Poradna » Programy

Nejdou nabehnout XP home

Nechal jsem si dodat komplet pokladni system od firmy Apls Praha. Soucasti je pocitacova sestava Celeron 2G, MSI deska 845 s via chipsetem a nainstalovanym XPh.Bohuzel windows po zobrazeni modreho uvodniho okna hodi chybu "lsass.exe - systemova chyba , vst.vystupni operace inicializovana registrem se nezdarila, registr nemohl precist jeden ze souboru ktere obsahuji systemovou bitovou kopii registru "Stav nouze nabehne OK, nasledny restart opet nic. Po jednom vypnuti pocitac nabehl bez problemu, nasledny reset ale opet nic, dalsi vypnuti opet nic. Jednou to nabehlo po posledni zname funkcni konfiguraci, pak ale zase nicdalsi stejny pocitac tohle udelal asi jednou, pak uz ne ...nevite nekdo co s tim ? omlatit jim to o hlavu ????

Odpovědi na otázku

ted jsem po cca 1hod pocitac pustil a nabehl OK, restart zase OK, dalsi, OK, vypnuti a nasledny nabeh OK, restart zase OK ...pripadam si jako vul ....

Reklamovat u dodávací firmy - máš na to 2 roky .

prebehni to preistotu v nudzovom rezime aktualnym antivirom (fullscan diskov).

dik, sem se ale nasral a zformatoval to a picnul tam WIN2000. Zatim je to OK, ale nebudu predbihat udalostem, az to pobezi bez problemu i na prodejne tak to bude teprv OK.Mezitim mi volali z Liberce ze ta sama chyba (druha z peti sestav) .... Pak jim to ale nabehlo.