» Poradna » Notebooky

Nejdou Mne spustit nektere aplikace na notebooku

Cau Mam Windows XP NA Svem Starem Noteboku A JE preistalovanejprettim mne to nedelal ale po preinstalaci Windowsu Nejdou Spustit nektere Hry Nebo Programy Treba Na Skypu Kliknu na ikonu A Napíševstupní bod Procedury GetLogicalProcessorInformation se nepodařilo v dynamickypropojované Knihonvě KERNEL32.dll naléztKdyby nekdo vedel jak opravit napišteDekuju

Odpovědi na otázku

Typická chyba BFU:"preistalovanej"Stejná verze OS se do stejného MB neinstaluje znovu!Co s tím?Standardní psotup:1) Boot z příslušného inst. média WXPx/x.2) F3 na 4. GUI.3) Připojení média se zálohou OS.4) Obnova OS ze zálohy z doby bezvadné funkce.

ok Skusim Ale Nekdi Jindy Protoze Ted Nemam Zase Instalacku Windowsu

Baví tě ze sebe dělat většího de*ila než ve skutečnosti jsi?

To je teď nějaká nová móda psát každé slovo ve větě velkým písmenem? (ale jenom některá)Já jenom abych byl v obraze a pro příště byl in a kůl