» Poradna » Web a internet

Nejdou mi zobrazovat zprávy na facebooku

Dobrý den, prosím o radu - či pomoc. Nemohu příjmat zprávy na facebooku. Nezobrazují se mi nové zprávy v aktualizacích (v pravo nahoře) a když rozkliknu zobrazit všechny, tak mi vyjede uprostřed hlášení Není vybrána žádná konverzace a v levém sloupci Konverzace nelze načíst. Nefunkční je i historie zpráv, prostě nic nejde... Už nevím co s tím, děkuji za pomoc !

Odpovědi na otázku

Buď rád,konečně máš klid.

))) bohužel zrovna řeším plno důležitých věcí a potřebuji to dát do pucu

Dočkej času, zvykle se vás do půlnoci ozve víc, co týden s tím někdo přijde

tak to se omlouvám zda-li je to tu vícekrát, nevíš kde by mohl být problém ?

tady s face nezájem, sem tam dva spíš v noci