» Poradna » Mobily

Nejdou mi stahovat aplikace do mobilu

Ahoj, dostala jsem nový mobil-nokia lumia 520.Chtěla jsem si do něj nainstalovat pár aplikací, které už jsou ,,jakoby" v mobilu ale musí se nainstalovat. Musela jsem si vytvořit účet moje rodina, xbox, windows phone.Tohle všechno jsem vytvořila ale u té rodiny mi napsalo, že se musí schválit podmínky na xbox od ,,rodičů". Tak jsem to schválila, jenomže jsem to asi nedodělala do konce a ted se mi nechce dotvořit ten účet moje rodina, tím pádem si nemůžu nainstalovat žádné aplikace. Co mám dělat? Prosila bych někoho kdo tento mobil má nebo kdo se v tom vyzná ať mi poradí.Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

jakou chybovou zprávu to hlásí?Je to stahované přes PC .a Nokia suit /PC suit /nebo přímo z telefonu ?na tomto webu je i manual PDF ke stažéní ( i řešení potíží s telefonem(http://www.nokia.com/cz-cs/podpora/produkty/lu... poslední možnosti jsou zaloha telefonu na nokia suit /PC suit / tovární nastavení nebo reset telefonu.

asi bylo vhodnější jít na toto forum kde se zabývají telefony vice ,http://forum.mobilmania.cz/forum-6/Nokia.html

Grasshopper tyto aplikace co mám v telefonu už tam byly ale potřebují se jenom nainstalovat a to mi právě nejde, protože jsem si nějak asi pokazila ten xbox účet- asi jsem ho pořádně nedokončila a teď už to nejde vrátit zpět.Zkoušela jsem i všechny ty účty zrušit a znovu vytvořit ale nenabídlo mi to to co poprvé.

zavolej mikrosoftu zítra na číslo 841 300 300 a tam ti přesně poradí jak založit čí opravit nastavení učtu

Jo moc díky. Já to určitě zkusim a když mi to nepůjde tak se poptám kamarádů.Pro mě je to lepší když mi to člověk vysvětlí přímo u telefonu než takhle přes net ale prostě to zkusim. Moc díky

Není za co výborný web na lumie 520 a jiné je wmmania.cz

Zde je registrace https://login.live.com/login.srf

Přesně podle tohoto postupu jsem si to založila ale když se to dokončilo tak to po mě chtělo ten xbox a v tom si myslim že jsem udělala chybu

používáš Zune?

Pája- zune nepoužívám, mám tento telefon od vánoc takže ani pořádně ještě nevím co a jak a udělala jsem si takové ty základní věci a ted si tam chci dát aplikace a v tom je problém

Asi to nebude zas tak tezke,jen si vytvorit ten ucet na Microsoft a je to.

dostala som novi telefon na narodeninia nejdemi obchod plaj neviem co mam robit.ani hry mi nejdu stiahnut

zkus stáhnout zune, pak připoj tel přes kabel a natahej si do něj aplikace hudbu atd.K tomu nebyl soft?http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/ostatni/micros...

u Lumie 520 není třeba zune ,je vidět že mobily s wp8 jsi viděl z vlaku

mám omniu win 7,8

tam ano ,pač mám lumiu 900 .Zune se týká WP 7,8 a ne WP 8 A lumie řady 520, 620, 720, 820 ,920, 1020 a 1520 má WP8 a tam už zune není třeba,pro vysvětlení kdo to neví

chcem aby mi islo stahovat do microsofu hry atd.

co to je za blbost. učet moje rodina??? Aby šlo stahovat aplikace ze store je třeba ,založit učet v lumii 520 nebo v jakékoliv lumií a to jménopřijmení@live.com a přes tento učet se člověk dostane i do xboxu a jinak komunikuje s Mikrosoftem .Tímto učtem se přihlásíš i na cloud Skydrive kde máš zatím 7 GB prostoru a ted probíhá akce Mikrosoftu na další rozšíření o dalších 20GB prostoru teda celkem 27 GB.Takže to hod zpátky do továrního nastavení a založ učet na vlastní jméno a příjmení a heslo si pečlivě uschovej protože to už budeš používat pro styk s Mikrosoftem natrvalo aprostřednictvím tohoto učtu využívat veškeré jeho služby

ty brdo ,to jsem ani nevěděl,že něco takového je to se omlouvám.Pokud není jakákoliv bankovní karta nastavena k učtu jmenopřijmení@live.com tak nelze stahovat placené aplikace,takže to nemá ani smysl něco takového nastavovat.Případně lze jednorázově zaplatit. Mikrosoft začíná prodávat předplacené karty na nákup aplikací a služeb v hodnotě 300 ,800 a 1500 kč

Váš Windows Phone 8 nechce pracovat nebo reagovat podle očekávání Microsoft Česká republikahttp://support.microsoft.com/kb/2749480/cshttp://www.windowsphone.com/cs-czhttp://support.microsoft.com/kb/2432933/cszněkým kdo tomu trochu rozumí se lze to dát do kopy.tady na této podpoře vyhledat ješte další info,

prosim vas a ako mas si natstavit whatsapp

Pomoc!Mam telefon Nokia lumia 635a njde mi nic stáhnout a hlasi mi to stahnete si moje rodina aby ste di mohli stahovat aplikace a nevím kde tu moji rodinu mam hledat

Kup si novej mobil

No já jsem dostal mobil lumia 635 k narozeninám a nejde mi store i kdiž jsem příhlašení k microft a pořat mi to nejde