» Poradna » Notebooky

Nejdou mi stáhnout Euro truck simulator na notebook Acer Aspire 1 A114-31-P8X0

Mám Acer Aspire 1 A114-31-P8X0 a zkoušel jsem stahnout Euro truck simulator 2 a pise to ze tato aplikace nemůže bezet ve vasem pocitaci prosim o nejakou radu nebo najit software na tuto hru

Odpovědi na otázku

To myslíš jako Demo,že nejde stáhnout.

Odkud to stahuješ?

Teď se koukám, co je to za "počítač" a nemyslíš snad vážně, že bys na tomhle chtěl hrát hry, jsi normální? :D Tohle zvládne tak 2D piškvorky a to ještě sotva...

Takže kradená hra na ntb odpovídající výkonnostně tabletu k prohlížení netu.

Dobře on