Nejdou mi spustit hry

Zdravím potřeboval bych prosím poradit. Do včerejšího dne jsem hrál hry jako je PUBG, Fortnite ale tyto hry mi nejdou spustit a nevím čím to může být přitom splňuji minimální požadavky hry a rozjedu všechno krásně na nízké detaily. Můžete mi prosím někdo poradit proč to nejede a ukáže se černá obrazovka pokaždé když tyto dvě hry zapnu ? Mimochodem ověřování souborů hry jsem dělal a nic to nenašlo a vše je v pořádku tak nevím čím to už může být a ovladače PC mám aktualizované na nejnovější verzi.

Odpovědi na otázku

Křišťálová kouličko, prosím řekni mi jakou sestavu má Roman...... Nic....Zčernala...Čím to?

OS: Windows 10 64bitProcesor: AMD A4-5300Grafika: NVIDIA GeForce GT 630DirectX: 12RAM: 4 GBVím není to nejlepší ale když jsem doteď rozjel PUBG na 30 FPS na nízké detaily

Jenom pro zajímavost minimální požadavky:Procesor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300Paměť: 6 GB RAMGrafická karta: Nvidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GBVaše sestava neodpovídá ani jednomu.https://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-A4-5300-APU-v... http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GeForce-GT... Plus nedostatečná RAMJiné hry fungují? Co teploty v jiných hrách?

Dokonce i třeba hra Watch Dogs (1) mi jede na minimální a spustí se ale PUBG a Fortnite jen tyto dvě hry ne.

Já to hraju s 30fps na athlon II X3 425 a Radeon HD. 5700

Jen sem čekal že se ta hra spustí třeba že se bude sekat ale spustí se . Jen mi nejde do hlavy proč to dřív jelo a posledních 5 dnů když to zapnu je černá obrazovka po spuštění hry.

Občas jsou příčinou právě ty nejnovější ovladače, zkuste se vrátit ke starším.

Takže pokud se stále zobrazuje černá obrazovka tak to znamená, že už to nespustím (i kdyby se to sekalo ta hra) a je potřeba vylepšit komponenty PC ?

Ne, neznamená, taková implikace nedává smysl.Pokud vám to jelo 5 dní zpátky, obnovil bych 5 dní starou zálohu.

Jen nevím kde obnovit zálohu. Je to ve vlastnostech hry na Steamu ? Předem díky za odpověď.

Obnovíte tu zálohu, kterou jste si vytvořil.Nevím, co máte za OS, ale na Windows jsou to nějaké ty body obnovení nebo tak nějak. Ale pokud jste si nezapl ani to, patříte očividně do skupiny lidí, co o data ještě nepřišla. Držím palce!

Mám Windows 10 64 bit a už jsem zkoušel i obnovu i tovární nastavení a stále černá obrazovka takže už sem zkusil snad vše ale pořád to tam je ta černá obrazovka.

Mám to podobné, mně to napíše Spuštění hry se nezdařilo

Napiš do hledaní ve STARTU (služby) a podívej se jestli danou hru či aplikaci nemáš ve službach zakázanou