» Poradna » Ostatní

Nejdou barvy v tiskárně

Dala jsem úplně nové barvy do tiskárny, ale když něco tisknu vyjede mi papír a nic na něm není.. Nevíte co s tím? (mám tiskárnu EPSON)

Odpovědi na otázku

Spustit Čištění, potom Kontrolu trysek a vše opakovat, dokud se tisknout nezačne.

a možná i odpojit od el sitě a pc a po chvíli znovu zapojitNemít kabl mezi pc a tiskárnou delší dvou metrů

Pokud počítač tiskárnu vidí a jde spouštět tisk, tak je v tom kabel nevinně. Z textu vyplývá, že závada se projevila až po výměně náplní a někdy se může stát, že mezi kazetu a hlavu se dostane vzduchová bublinka, která tisk krátkodobě přeruší.

vědět by to uživatel mohl

Udělala jsem čištění asi 10x a pořád nic.

Zarovnání tam nemáte a zkušební tisk ? Něznáju Epson, mám HP

Zarovnání jsem zkoušela. Už si opravdu nevím rady

odpojit, pauza, zapojit - to dělám na HP i když ji PC vidí, ale netiskne to.Jak dlouho jsi měla barvy doma . Já u mé rok a musel jsem je máčet, ale to by snad 4 barvy neudělaly

Dnes mi přišly poštou.

Epsonky mají samostatnou hlavu a kazety jsou oddělitelné a výměnné. Je možnost, že pokud byly původní kazety vyndané příliš dlouho, zaschl zbytek inkoustu v hlavě to znamená problém, protože hlava není vyndavací.

Mohu se zeptat kde najdu ikonu čištění? děkuji

Samozrejme, repas toneru za lacný chceták.http://www.spotreba.cz/jak-predejit-zasychani-in... Ak nepomôže odmočenie cartridge trysiek po dobu min.12 hodín vo výhradne destilovanej(!), 40°C vlažnej vode, reklamovať tovar šmelinárovi.

Hodku by stačilo , kdyby to byl ten případ.

Myslím že nezaschly, protože když s něma zatřepu tak slyším jak to žbluňká.

Zasychávaj trysky, v břiše žbluňkat může taky a kolikrát nejde bez pomoci ven

Mohla by jsem propíchnout trysky jehlou?

Jsou to vůbec správné kazety?

neé

http://www.zive.cz/poradna/epson-stylus-sx21... http://www.zive.cz/poradna/epson-stylus-sx21... Jak vidno, hloupost se snoubí s naprostou nevychovaností!

Mám tiskárnu HP s takovým systémem a najednou přestala žlutá barva. Tisku docela často. Barva dolitaDěkuji Cibulková