» Poradna » Notebooky

Nejde zvuk

Ahoj včera sem vypnul notebok a vše fungovalo dnes jsem ho zapnul anejde vuk nevite co by to mohlo být vše je zapnuté dík

Odpovědi na otázku

Já myslím, že ti blbne i klávesnice...

Všetko je zapnuté? Asi nie. Pozri sa (vpravo dole ikonka repráčika) - PTM - Možnosti ovládania zvuku - čo máš nastavené ako predvolené zariadenie (často sa stáva, že miesto Speaker je nastavené **** Digital Output), ak je Speaker ako predvolené - nemáš na Mixeri stiahnutú hlasitosť? Príklad https://i.stack.imgur.com/1AHLD.png