Nejde zvuk z pc přes HDMi do TV

Už jsem z toho zoufalý. Udělal jsem vše podle různých návodů např. http://www.mrpear.net/cz/blog/486/co-kdyz-nehra... a pořád nic. Jakmile přepnu na AMD HDMI Output, nejde zvuk ani z TV ani z PC. Když zkusím provést test, tak to píše hlášku: Zařízení používá jiná aplikace. Ukončete všechny aplikace, které přehrávají zvuk v tomto zařízení. Poraďte prosím. (WIN 7 64, grafická karta - Sapphire HD 6570 Ultimate 1GB DDR3).

Odpovědi na otázku

A ukončil si všechny aplikace? Někdy to může seknout i YT pauznutej na pozadí v prohlížeči

AMD drivery no... tež mi to nešlo na notasu s AMD grafou.

Grafiku mám od kamaráda který neměl s touto grafikou problém s propojením s TV.

A kabel? (ne každý kabel podporuje zvuk přes HDMI!)

Tam by neměl být problém. http://cablexpert.com/item.aspx

Blbosť. Kábel s tým nič nemá, zvuk v HDMI nemá žiadne osobitné vodiče, ide o digitálny signál.(Niečo iné je Audio Return Channel, ale to s týmto problémom nemá nič zpoločné.)

Pravdu díš! (logický zkrat na mozku je holt logický zkrat na mozku)

Preinstalujte ovladac GK. Pak se uvidi.

Samozřejmě i to jsem zkoušel, ale abych měl klidné svědomí, tak jsem odpoledne dal na tvoji radu. Nainstaloval jsem asi tři verze ovladačů a pořád nic. Nakonec jsem tam dal nějakou beta verzi a najednou vše funguje, jak má. Jdu si nalít. Díky všem za snahu.