» Poradna » Mobily

Nejde zvuk z domácího kina

Zdravím,dnes jsem si koupil 3D televizi LG 32LA620S a domácí kino s 3D Blu-ray přehrávačem Philips HTB3560 a narazil jsem na jeden problém. Když si pustím film přes Blu-Ray, tak zvuk z domácího kina funguje bezproblémů, ale jakmile přepnu na televizi, tak je ticho. U televize fungujou pouze originál repráky, ale kino prostě na TV nerozchodim... Mám to propojený HDMI kabelem 1.4. Prosím poraďte, už nevím co s tím...

Odpovědi na otázku

Já mám třeba na dom. kině nastaveno, aby šel zvuk přes HDMI i do TV, ale to jsem musel povolit. nemáš to tam taky defaultně zakázáno?

povedal by som ze on ma iny problem, nema prepojeny vystup z TV do vstupu na HT.

Prosím co to znamená, že nemám propojený výstup z TV do vstupu na HT?

Já nevím, už si s tim hraju několik hodin. Zkoušel jsem všechno požný a pořád nic... Když najedu na TV a nastavuju tam zvuk, tak z TV reproduktorů to jde a jakmile vyberu z domácího kina, tak je ticho...

Co mas propojene s cim..? Bluray by mel byt pomoci Hdmi zapojen do to kina, a Tv pomoci Hdmi s tim kinem taky. Jeste spim, tak jenom predpoklada. Co se tak podivat do manualu, tam to vzdycky je vsechno i nakresleno...