» Poradna » TV, audio a video

Nejde zvuk z Domácího kina když zapnu YouTube na Tv (LG)

Dobrý den, prosím potřebuji poradit... Mám starší domácí kino, je to i jako DVD přehrávač a má to i rádio (r.v.2005),má to 4+1 repro .. propojil jsem to s moji TV LG (r.v.2016) přes SCART kabel ... Vše funguje, jde i zvuk když zapnu TV program , ale jakmile zapnu neco na internetu (YouTube) tak kino nepřenáší zvuk .Prosím jestli může někdo poradit...Buď sem nebo případně na mailDavulka22@seznam.czDěkuji moc!!!!David Talla, Turovice

Odpovědi na otázku

Zvuk do SCART jde nejspíš jen z TV tuneru. Zkus to připojit jinak (optika, koax, HDMI, popř. i jack pro sluchátka).