» Poradna » Notebooky

Nejde zvuk, WiFi ani obnovení do továrního stavu

Dobrý den, mám problém a notebookem. Je to Packard Bell Easy Note TE a nedávno se stala jedna taková věc. Jednoho dne jsem spěchal do města a tak jsem v průběhu hry rychle vypnul notebook a sklapl ho. Druhý den jsem notebook zapnul, ale se zoomnutou obrazovkou co bylo normální když se ho vypl v zápětí hry, a tak jako vždycky jsem tu hru vypl v úlohách a restartoval notebook, aby se odzoomnul. Restartoval jsem a najednou vidím červený křížek u WiFi a Reproduktory. Nejdou spustit reproduktory, nemohu se na žádnou WiFi připojit (nelze vidět ani seznam) i když na mobile normální jsem. Zkoušel jsem i obnovení částečně i do továrního stavu a však nedošlo k tomu protože tomu něco brání. Prosím pomoc.

Odpovědi na otázku

- Packard Bell Easy Note TE není celé označení NTB ale výrobní řady- nepíšete jaký jste tam měl operační systém- Prosím pomoc.... ...reinstalaci systému nadálku my tady Vám těžko udělámeJeden z mnoha návodů jak reinstalovat https://www.zive.cz/clanky/jak-preinstalovat-...

Dobrý den, omlouvám se ale název si pamatuji jen takhle. Operační systém mám Windows 8.1 a když kliknu na obnovit částečně, hodí to chybu.