» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde zvuk ve Win 10

Mám PC HP 500-302nc s Win 10 Home, verze 1607, build OS 14393.693 (původní Win 8.1 jsem předloni upgradeoval na Win 10). Po loňské "výroční aktualizaci" přestal jít veškerý zvuk, později se objevily systémové signály, ale zvuk z internetových videí a DVD nejde dosud. Počítač hlásí, že je vše v pořádku, ovladače jsou aktuální, připojené repro fungují (test nástrojem PC). Z internetových diskusí se dovídám, že jde o běžný problém, který neodstraní nejrůznější manipulace a zbytečná je údajně i přeinstalace OS. Zpětná vazba Win 10 - "Centrum Feedback" - je stížností na problémy se zvukem plná, oficiální odpověď Microsoftu (technik Mathew před osmi měsíci): "Pracujeme na tom, tato zpětná vazba (zvuk nefunguje) je hlavní problém, snažíme se a hodně úsilí zaměřujeme na opravu...Možná dokonce budete v situaci, kdy všechno vypadá, že funguje, ale žádný zvuk nevychází...Právě pracujeme na opravě havárie WATSON (problémy služby a ovladačů zvuku...Díky za vaši trpělivost." Doufal jsem v nápravu průběžnými aktualizacemi Win 10, problém stále trvá. Děkuji předem za radu (pokud je příčina mezi židlí a klávesnicí) resp. informaci!

Odpovědi na otázku

Máš si vytvárať image funkčného systémového oddielu, alebo body obnovy.

Pročti si tohle vlákno http://www.zive.cz/poradna/po-posledni-aktua... Tebe se týká to samé, jenom s tím rozdílem, že tam jde o ovladač síťové kartya u tebe jde o ovladač zvukovky.Jinak příčina, důsledek i postup nápravy je stejný.