» Poradna » Programy

Nejde zvuk u Sniper Elite 3

Ahoj.Už nějakou dobu mám dvě hry - Hitman Absolution a Sniper Elite 3. Na starším počítači jsem sice měl trochu problém s výkonem, ale fungovaly bez problémů. Když jsem si je chtěl znovu zahrát na "novém" notebooku ( http://notebooky.heureka.cz/lenovo-g50-80g001nuck/spe... ), tak mi u Snipera nejde zvuk... Nechápu, proč nejde jen u této hry, ale i tak jsem zkusil aktualizovat Mega Codec Pack, přes Driver Booster 2 i všechny zastaralé obladače a DirectX mám 11. V nastavení hry by to snad být nemělo - to už jsem procházel.. Nemáte prosím nějaký nápad?Díky moc za radu

Odpovědi na otázku

1. Ten notebook není na hry.2. Připrav se na reinstalaci OS, DriverBooster je zlo.3. Jsou hry vůbec legální?

Vím, že to není zrovna herní notebook, ale výkonově na ty hry vcelku stačí. DriverBooster asi pro OS není to nejlepší, ale moc prográmků pro kontrolu a aktualizaci driverů neznám (i tak jsem ho už radši odinstaloval). A hry mám legální - Hitmana jsem sice koupil přes Aukro, ale Snipera normálně v obchodě...

Na drivery nepoužívej žádný program.. jinak sem našel na forech a pod že lidem pomohlo nainstalovat directX :)

Ten jsem kontroloval a už v základu (s Win 8, které jsem na počítači měl) mám DirectX 11... Mám ho zkusit přeinstalovat?

Zkus to :)

Doinstaluj knihovny z média s hrou.

Další, který věří tomu, že když má v "základu" DX11, tak není třeba doinstalovat knihovny staršího DX9 Chttps://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx

Měli jste pravdu, už to jde... Všem moc děkuju