» Poradna » Mobily

Nejde zvuk u nokia 5

dobrý den, chtěl bych se zeptat proč mě nejde na mobilu zvuk. pustím třeba písničky nebo youtube a prostě nic. značka mobilu: nokia 5

Odpovědi na otázku

zvuk ve sluchátkách jde ale normálně bez sluchátkách ne

A neukazuje se ti na displeji trvale symbol připojených sluchátek, i když je odpojíš? Pokud ano, tak je problém v konektoru (možná zatečená voda) a pokud symbol po odpojení sluchátek normálně zmizí a telefon přesto zvuky nevydává, tak odešel reproduktor. Každopádně obojí je na servis.

Zvláštní, na Nokii 4,5 jde zvuk v poho.

Mám 4.2 a zvuk také nejde a ani při hovorech, neslyším nikoho, ale telefon mi vyzváni když mi někdo volá