» Poradna » Programy

Nejde zvuk u avi - v žádném přehrávači

Mám stažené nějaké filmy v .avi a nemůžu u nich rozchodit zvuk.
Zkoušel jsem různé kodeky, VLC media player, Jet audio, Bs player a spoustu dalších a vždy bez zvuku. U některých jde zvuk pouze v Cyberlinku, ale nejde synchroně s filmem, ale zvuk se opožďuje. Už nevím co s tím.
Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

n o v y k o d e k y
napr. K-lite codeck pack

když se ti něco posere na autě, taky prvně jdeš a koupíš všechny náhradní součástky???
napřed si zjisti, kterej kodek ti chybí... hledej program Gspot (free, má pár kB a neinstaluje se) ten ti řekne kterej kodek (lépe řečeno filtr) potřebuješ

No vlc nepotrebuje kodeky, cize zrada moze byt aj inde, predpokladam ze zvukovka je korektne nainstalovana, stisene wave, hlasitost

Uz jsem to rozchodil. Odinstaloval jsem věechny kodeky co jsem zkouěel a pak naistaloval jen
K-lite codeck pack a rozjelo se to.

Tak si v buzno..ale mě to taky nejde :(