» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde zvuk přes HDMI do monitoru

Zdravím,Nejde zvuk po přeinstalaci W 7.Předtím vše v pořádku.Dle návodu jsem nastavil v ovládacích panelech - zvuk (záznam a přehrávání), restartoval - nejde zvuk. Jinak je vše zapnuto. Hardware je změny jako před přeistalací.Poradte prosím.

Odpovědi na otázku

Jake zarizeni je ted nastaveno jako vychozi pro prehravani?Jsou nainstalovane vsechny potrebne ovladace, v tomto pripade predevsim ovladac graficke (nikoli zvukove!) karty?To jsou holt ty radosti, kdyz OS reinstaluje laik. Ale je to resitelne.

jj ... ovladač se jmenuje Intel Display Audio ...

Zdravím,děkuji za expertní odpovědi. Jako laik jsem dělal přeinstalaci už mnohokrát, vždy bez problémů.Teď jsem byl motivován, abych se s tím popral sám :- vždy jsem musel stahovat ovladač NVIDIA GForce GTX 1050 ti, což jsem taky udělal, ale tentokrát byl nainstalován, ale hlásil chybu. - proto ani graf.karta nepracovala rovněž správně.-problém byl v digitálním podpisu, ten jsem při startu systému musel odmítnout, aby to fungovalo.

Me se to stalo u Win7 sp1. Kdyz jsem vse zaktuslizoval, vse Bylo ok a nic jsem nemusel odmitat