» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde zvuk po aktualzácii

Ahojte, po nešťastnej aktualizacii W10, KB4515384 som začal mať problémy so zvukom, stane sa, že po spustení w10 raz nejde a niekedy zas ide zvuk normálne, skúšal som teda nainštalovať aj aktualizáciu , ktorá mohla pomôcť a to KB4517211, no nepomohlo, raz ide ten zvuk, raz nie.Keď nejde, tak sa po reštarte chytí, tak neviem čo s tým, poradí niekto?

Odpovědi na otázku

Nainstaluj zpátky origo driver zvukovky z webu výrobce.Zakaž automat. aktualizaci driverů - jinak se to bude stále opakovat...

To nefunguje, aspon mě ne. Mám to zakázané a stejně mi MS cpe svoje ovladače. Naposledy pro touchpad.