» Poradna » Notebooky

Nejde zvuk na notebooku

Prosím o radu. Mám půl roku starý notebook HP ProBook. Mám problémy se zvukem, z ničeho nic přestane fungovat zvuk, nebo jde jenom bez sluchátek a později přestane úplně. Když dám ikonu opravit, tak se to opraví, nainstalují nějaké aktualizace, ale jenom pokud mám odpojenou myš i sluchátka, tak to tak den po restartu funguje. Pokud to neodpojím, tak to vůbec nejde. Po opravě asi tak den a znovu musím odpojit, opravit a restart. Jinak ikona zvuku na liště je přeškrtnutá. V čem je asi tak problém. Děkuji

Odpovědi na otázku

HP je HP, Kdyžtak zkus prodejce kontaktovat...Mě občas taky blbne zvuk ale spíš to je chyba moje ne NTB.

Musíš nainstalovat správné drivery na zvuk od výrobce notebooku.

Podívej se do správce zařízeni jak sou ti ovladače podívej se jestli tam něco neni spatně i zvukovodu o jaky systém se jedna.

Načnutý drivery - možnosti:1. Obnovit z funkčního bodu2. Přeisntalovat drivery3. Reinstall systému, rychlejší než hledat kde co a proč

On už mě zvuk nešel v červenci, tenkrát to bylo po nějakých aktualizacích, bylo to v servisu a oni to přeinstalovali, teď to blbne znovu, ale je zajímavý, že po opravě zvuku tou ikonou na liště to opravit jde, jenom když odpojím myš a sluchátka, myš jsem vzala jinou jestli to nedělá ona, ale né, dělá to i ta druhá, tak to jde opravit jenom po odpojení myši a sluchátek, na ikoně zvuku je červený křížek a píše to není nainstalováno žádné výstupní zařízení, nebo jestli to nedělá zvuková karta? Nebo nějakej špatnej kontakt, dotek?

Protože máš špatné ovladače na zvuk, umíš číst?Neumí se samy přepnout zpět na repro.Buď si nainstaluješ správné ovladače nebo můžeš manuálně přepínat výchozí přehrávač zvuku po odpojení sluchátek.