» Poradna » Programy

Nejde zrychlit hudba - poraďte

Hezký večer,Mám takový problém.Vlastním program Sound Forge Pro 11 a nejde mi zrychlit jakákoliv písnička pomocí funkce Time Stretch.Dříve mi to ale šlo.Moje sestava je:CPU: I5 3350p - 4x3,1 GHzRAM: 8GB (Kingston - 1600 MHz)Disk: WD Blue - 1TBZD: ASUS P8H77 - VGPU: Gigabite Nvidia GT 630 - 2GBZdroj: 450WOS: Windows 8 ProNevíte, čím by to mohlo být?PC už jsem i zkoušel čistit pomocí programu Ccleaner a Advanced System care 6. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Zatím nic?

"Dříve mi to ale šlo..."Kdy.., pred inštaláciou W8 ?

"PC už jsem i zkoušel čistit pomocí programu Ccleaner a Advanced System care 6"Od dříve se asi něco změnilo? Co nikdo netuší ani já.> Vadná instalace SW.> System byl napaden, léčen a už není jako OK jako před tím.> Patch na nelegální SW cosi změnil / obsahoval malware.K tomu čištění, moje gratulace nainstaluj si opět čistý OS nebo obnov ze zálohy VHD jako to dělám já (otázka minut) a najdi takovou zálohu kdy ten SW šel OK.

A když obnovím systém, tak se všechny stávající soubory (jako např. dokumenty word, excel atd.) zachovají?

Nerozumím ti ty máš zálohu VHD?http://www.abload.de/img/snap5496g0j1f.pngtou se zálohuje jen systémový oddíl tvá data pod ním nemají co dělat. Máš-li jen jeden disk (nerozvážné!) pak jeho rozdělení na oddíly je:OS / SWAP (nezhoršuje fragmentaci) / DATA! Nikdy nedávej svá data pod OS!!

Vidíš, vlevo nahoře:http://abload.de/img/snap682763d5o.pngdoufám, že promineš screen se týká jiné věci.