» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde zpustit windows

Vypnu notebook a za par hodin zapnu. Načítá se windows a po třech sekundách se sekne vyskočí modrá smrt a pak jsou tu dvě možnosti opravit chyby co neudělá nic a nebo spustit znovu a to spusti seklý windows modrou smrt a zase jme na zacátku. Zkoušel jsem vše co jsem našel a jsem zoufalej. Notebook stál cca 30 tisíc a mám v něm uložený firemní data v hodnotě milionů. Zrovna před pár dny mi vyprchala záruka. Poradíte mi někdo ?

Odpovědi na otázku

Projeď to ccleanerem nebo podej dotaz tu: http://answers.microsoft.com/cs-cz

Prosimtě když nejdou zapnout windows jak to mám projet ccleaanem ? trochu na hlavu ne

Tak pokud nevíš jak spustit ccleaner nebo nejde spustit ccleaner tak v tom případě využij tu druhou možnost.

Firemní data v hodnotě milionů a nemáš je zálohovaná = idiot.Majitel firmy by tě měl okamžitě vyhodit!

jen klid, firemní data jsou zcela určitě bezpečně zazálohovaná na firemním fileserveru, že? a pro tazatele: ten noťas je teda firemní, když tam máš firemní data? pokud ano, tak nepatří do ruky nikomu jinému, než vašemu ajťákovi.... nebo je to tvůj vlastní noťas a do fy se připojuješ přes VPN? v tom případě nechápu bezpečnostní politiku vaší firmy, která dovoluje mít uložená firemní data v hodnotě milionů na zcela nechráněném noťasu, který není pod kontrolou doménového řadiče a nelze na něj tudíž uplatnit firemní politiku bezpečnosti dat .... A pokud se jedná o tento druhý případ, tak už absolutně nepobírám, jak je možné, že data nebyla zálohovaná

"Nejde Zpustit Windows", "záruka VYPRCHALA", atd.Pravděpodobně blábol a je to hloupý: http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Puber%C5%A5%C3%A1k , co si činí bžundu.

Na radu, která nemá být pouhou spekulací, je v dotazu uvedeno málo informací. Jak často jste hrál na notebooku hry?

Parkrát do tejdne

1. Zjistěte, zda je možné notebook spustit v nouzovém režimu.2.Jestli má notebook integrovanou a dedikovanou grafiku, pokuste se tu dedikovanou zakázat. Nejlépe v biosu. Pokud tam příslušná položka chybí, potom využijte správce zařízení. Následně spusťte noťas normálním způsobem.

Nevěřím ani slovo, že máš data v hodnotě miliónu jen v notebooku, nezálohované a místo řešení pomocí profi firmy se ptáš tady na poradně. Celkem nevtipný vtip. A jestli je to pravda, tak to musí být firma blbců, jestli ti takové nakládání s daty firma trpí.

Live Ubuntu CD/USB do RAM.Ak nenabehne PC z extetného média vybrať hdd, skopírovať miriady porna na iné úložisko, odniesť ščot do značkového servisu alebo kamarátovi penzistovi do útulnej a vyhriatej dielničky na opravu.