» Poradna » Web a internet

Nejde "zobrazit v plné velikosti"

Dobrý den, prosím poraďe mi…Když kliknu na odkaz „zobrazit v plné velikosti“, začne se to načítat, točí se čárky dokolečka, ale nedokončí se načtení…Posílám odkaz: http://www.malys-nabytek.cz/&Věřím, že mi poradíte…Děkuji Dáša K.

Odpovědi na otázku

Odkaz není funkční, ale zřejmě si prohlížíš SEDACÍ SOUPRAVA 3+1+1 LANCO. V plné velikosti se zobrazí okamžitě i se zapnutými (omezujícími) doplňky. Zkus stránku otevřít v jiném prohlížeči (např. IE).

Děkuji za radu...Jak je ale možné, že to funguje přes IE a ne přes Mozillu a Google chrome?Měla bych tyto prohlížeče zkusit přeinstalovat nebo je nějaká jiná rada...Děkuji Dáša K.

Na dálku těžko říct, co je jak nastavené. Přeinstalace nic nezkazí, ale zobrazení v plné velikosti na stránce mně normálně funguje v prohlížečích Firefox, Chrome, Iron, Opera, Seamonkey,...

V chrome mi nefunguje, ale v IE ano

Menu / Nastavení / Zobrazit rozšířená nastavení / Obnovení nastavení prohlížeče / Resetovat