» Poradna » Notebooky

Nejde zapnut nootebok

zdravim mám problem snažil som sa opravit vtlačene tlačítko do nooteboku na klávesnici a nootebok nejde zapnut :( všimol som si že a mi odlepila ta folia na klavenici na jednom mieste može byt v tom problem ? ak hej mam to tam dako prilepit ? dakujem za odpoved

Odpovědi na otázku

Vyfoť to a dej ten obrázek ke sdílení do dalšího komentáře.. Čo chceš prilepiť..???..

Co je to "nůtbok"? Asi zhruba tak nějak by se četlo to, co jsi 3x napsal. To není překlep.

nootebok asus x550v

Co je to ten nootebok? ....a joooo, ty asi myslíš notebook...

rozobral som to ked a chcel som opravit tlačitko na klavesnici a od vtedy nejde zapnut neviem v čom može byt problem možno že sa mi odlepila ta folia na klavenici ale iba troška a zapol som nootebok tak to tam možno skratovalo ....

Tohle bude složité, raději servis.Spíš jsi ho špatně složil, kdo ví co jsi tam pos***al. Takto na dálku to asi těžko opravíš.

Proč ses pouštěl do opravy něčeho, čemu ani neumíš správně napsat název? :) Ne, nootebok to fakt není ;)

Tak ho nech vypnuty mladiku a radeji vyraz za zazitky nekam ven do prirody, co budes jednou vypravet svym vnukum, o tom jak jsi mackal tlacitko notebooku a ono se to nechtelo zapnout?