» Poradna » Notebooky

Nejde zapnúť Asus X555LB-DM456T

Ahojte, mám notebook Asus X555LB-DM456T, pred-včerom som ho normálne vypla.. Dneska celý deň bola v byte zima, a teraz ked som chcela ísť naň, tak nejde.. Nabíjačka svieti (aj indikátor na ntb) ale notebook nejde.. Skúsila som vybrať baterku.. Nepomohlo.. Už je zapojený cca hodinu a stále nič. Môže to byť tou zimou? V dome máme len okolo 10 °C. Dakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Alexo, pokud máte doma takovou kosu,tak velkou roli by mohla hrát vlhkost vzduchu.

Zkus zatopit a pak dej info, jak to dopadlo. ☺

Tak nakoniec nabehol, zakryla som ho perinou a dala bližšie ku krbu.. Po asi hodine a pol sa zapol..

Teplota sama o sebe nevadí. Ako písal kolega, skôr vlhkosť