» Poradna » Notebooky

Nejde zapnout tablet

Zdravim Mam prosbu jestli nekdo nevi co se deje s tableten ktery v tuto chvili nejde zapnou, jen mi problikne a ted uz ani to ne.Mam tablet Prestigio MultiPad 4 Quantum 10.1 pmp5101C QuadMam pocit ze bateri je kaput a nebo se neco stalo se zakladni deskou. co teda mam delat poradte prosim

Odpovědi na otázku

Servis.Podla vysky ceny opravy potom rozhodnut, ci A) recyklovat a kupit novy alebo B) nechat opravit

pokud to dělá i v případě kdy je v napájení, asi to nebude baterií...každopádně bych jako první zkusil factory reset - nabbootovat do recovery menu a udělat to v něm - pokud se nedostanete ani do recovery, pak servis a nejspíše bude celý na odpis