» Poradna » Ostatní

Nejde zapnout ps4 pro

Dobry den , mel bych na vas dotaz ohledne meho problemu..pred 14dny jsem reklamoval 1rok stary ps4 pro s tim ze ps4 neslo zapnout..reklamace byla uznana a byla vymenena zakladni jednotka..opravene ps jsem si privezl vcera domu a pres noc jsem ho nechal zaple v rest modu aby se mi stahly hry..rano bylo psko vyple s uplne stejnym problemem..opet nejde zapnout..prout v noci nevypli protoze na kotli mam digitalni hodiny a ukazovalo by na nich spatny cas..poprosil bych o nejakou radu cim by to mohlo byt , popripade jak tento problem vyresit

Odpovědi na otázku

Problem vyresen..jeste jsem projel youtube a tam jeden typek vypojil a zapojil sitak a 3x pesti pobouchal ps..rikam nemam co ztratit tak to zkusim a opravdu se mi psko zaplo..dolaze mi to nekdo vysvetlit???

Chtěl bych se zeptat dál jsem aktualizovat PS 4 a nejde mi to zapnout píše mi to došlo k chybě ( su-30746-0)