» Poradna » Notebooky

Nejde zapnout ntb

Zdravím, Chtěl bych se poradit.. Mám Packard bell dot s a měnil jsem na něm ramku, s tím, že po výměně přestal fungovat.. Nefunguje ani při výměně zpět na původní ramku.. Když zapnu notebook, tak se rozsvítí dioda a po vteřině zhasne.. Nerosvití se display, nezačne se točit větráček.. Jen dioda.. Zkoušel jsem vytáhnout baterku (včetně té v BIOSu) a držet tlačítko napájení 30s bez změny. Děkuji za odpověď, pěkný den!

Odpovědi na otázku

Vyzkoušet jiný zdroj napájení, vyzkoušet jej i bez baterie, servis ........

Něco nedocvaklého, stává se že paměťové moduly nesednou jak mají (i když vizuálně to vypadá v pořádku). Začal by jsem tímto. Pak asi servis než člověk podělá víc škody jak užitku.