» Poradna » Notebooky

Nejde zapnout, nenabiji

Lidi po dlouhe dobe jsem chtela zapnout ntb acer aspire, nesel zapnout tak jsem ho pripojila k nabijecce a taky nic, vubec nereaguje ani rotsvicenim kontrolky ani nejde zapnout, zkousela jsem jinou zasuvku, jinou acer nabijecku a nic, nevite co by to mohlo byt a jak to opravit? Ntb neni stary. Diky moc

Odpovědi na otázku

zkus bez baterky (vyndat ji) co jiného

No kdyztak tenhle ma vestavenou baterku tak se k ni nedostanu

netušil jsem že už kdysi to tak začali dělat - nejen nověMůj Toshiba i Fujitsu maj vyndavací i HP

Mam acer aspire es 13 a jak koukam tak opravdu baterka nelze vyndat

Jestli je vybitá, stejně s tím musíš za někým kdo tomu rozumí, nebo servis,

Ten notebook je prostě sračka májová.. Problém může být na základní desce.. -> takže servis -> kde provedou diagnostiku základní desky..

Pokud není v záruce, rozdělat a vyměnit baterii.

A ty ses zas tady?

Ne, to je dvojník

napsat přesný typ notebooku a nechat několik hodin na nabíječce, raději pod dohledem :)