» Poradna » Ostatní

Nejde zapnout Geometry dash

Dobrý den, koupil jsem si na steamu Geometry dash a když dám hrát, tak se tam objeví jako, že se pouští a je tam i: StarDeath ve hře Geometry dash, ale přitom v ní nejsem. A asi po 10 sekundách to zmizí jako, že jí už nehraju. Zkusil jsem i přeinstalovat atd.. Neví někdo co s tím? Budu rád za radu. Kdyby něco můj skype: stardeathcz1

Odpovědi na otázku

skus zapnout a vypnout steam skoušel jsem to na CS:GO a ptm. to šlo

To jsem dělal už několikrát.

Také mi to nejde spustit

Prosím může někdo pomoct už sem skusila vše odinstalovat a tak různě a nejde to.