» Poradna » Notebooky

Nejde zapbut NTB Acer Extensa 5635Z

Zdravím, mám problém s tímto NTB.. Nebyl zapnut asi rok a momentáné když jej zapnu nelze mi najet ani do BIOSU ani spustit windows v nouzovem režimu proste nic. Při zapnutí se ukáže uvítací obrazovka Aceru náhle na 2 sekundy ikona wibdowsu a pak černá obrazovka s kurzorem myši. Chápu že je to starý NTB jen se chci zeptat zda by se to nedalo nějak oživit. Nebo jej proste mám vyhodit. Děkuji za odpoveďi.

Odpovědi na otázku

Zkus live cd s linuxem a přes něj identifikovat problém se spuštěním.

Třeba ti odešel jen disk..dej na radu ohledně toho liveCD