» Poradna » Web a internet

Nejde youtube na telefonu VDF 528

nejde youtube na telefonu VDF 528

Odpovědi na otázku

Dík za informaci.

Ok, smůla. Mě jde.

A když se tak dívám na specifikace toho šrotu, tak se divím, že ti tam vůbec někdy šlo Holt nastal čas na výměnu.

je to telefon me male dcery

Takže ses chtěl vlastně pochlubit.

Ten tel má za trest?

Koukal jsem taky na specifikace. Ten telefon nema smysl provozovat ani jako tezitko. Kupte ji neco novejsiho.

Tak to na ňom sa pre hrá va vi deo

Systém sek-sek-sek-sek-sek.....

Zkusil bych Youtube aktualizovat nebo nahodit NewPipe. Telefon není zas tak slabý aby si s tím neporadil

Není tak slabý? Díval ses na specifikace?

Ano, díval. Sám používám jako sekundární telefon Alcatel 1B (výkonově asi stejně) a YTB jede bez problému na 720p 60fps.

1GRAM a 8GB interni pameti ti prijde dostacujici? Leda kdyz honzaones, nepripojis na internet a budes mit na telefonovani a SMS

Nepřijde mi to dostačující ale YTB by na tom jet mělo.

No evidentně nejede

Evidentne nema dost pameti ani na aktualizace. Jak rikam, pouzii bez netu, mozna, ale netem, updatama a nedojboze jednou stazenou apku, neeeeee. To fakt neeeee

dekuji zkusim