» Poradna » Mobily

Nejde youtube na mobilních datech

Ahoj, chtěl jsem se zeptat proč nelze sledovat youtube na mobilním telefonu při zapnutých mobilních datech. Stejně tak nejde ani obchod play. Pouze mi vyskočí hláška, že nejsem připojen k internetu. Povolená mobilní data k těmto aplikacím mám.

Odpovědi na otázku

Nejspíš máš DUAL -> 2x sim-kartu A ta sim-karta, kde máš datový balíček, je vložená do slotu, který není označen 3G/4G/

Ne, mám pouze jednu simkartu. Jinak internet v prohlížečích jede normálně.

Ještě jeden postřeh. Pokud mi nejde youtube na mobilních datech a připojím se přes wifi, následně wifi vypnu, zapnu data, tak v tu chvíli mi youtube přes data jede. Jenže co youtube nějakou dobu nespustím, mám opět problém.

Nikdo neví?

Mám to stejně, na datech to nejde.Zapnu a vypnu wifi, a už to jede. Zkoušel jsem i přeinstalovat ale nepomohlo.

Musíte povolit používat data službám Google

A jak to mám prosím udělat ?