» Poradna » Mobily

Nejde xbox

Jak zapojit xbox one do televize Panasonic vieta....nemůžeme přepnout na xbox

Odpovědi na otázku

Zapojit vhodným kabelem a přepnout vstup na konektor, do kterého jste kabel zapojili. Viz. návod k použití.

To víme, bohužel nevíme na co to přepnout...když to přepneme na hdmi tak je černá obrazovka

Na Xboxu je patrně třeba také nastavit správný výstup. Musí být současně zapnutá jak TV, tak Xbox.

dotlacit konektor na tv i na xboxu zkontrolovat kabel pripadne skusit jiny nebo pokud nejsi troll a vis vubec co to je hdmi a jak vypada