Nejde windows po instalaci nove grafiky

Dnes jsem si koupil gtx 1060 6gb místo staré hd 7950 3gbPo vložení nove grafiky pc nenabehne ani do win jen napis jakou ram mam jake cpu atd..A jendou asi za minut pc pípne Zdroj hp 600wCpu intel core i7-3770KRam 16gbZákladní desku ted nevím Ctěl bych se zeptat jestli nevíte čim by to mohlo být děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Velmi pravděpodobně tím, že jsi neodinstaloval drivery staré grafické karty. Ale jsou i další možnosti.

Dobrá děkuji zkusím to

Tak ovladače odinsatlovany se starou grafikou se dostanu do biosu ale s novou ani tam proste nic sekne se to na te strance a nejsou zadne moznosti nevíte něco jiného čim by to mohlo být ?

A základní deska je pegatron corporation 2ad5

Někdy je nutné udělat update BIOS (UEFI). Najít na webu výrobce poslední verzi firmware pro MB a flešnout.

Dobře děkuji už to jde stačila jiná základni deska :)