» Poradna » Web a internet

Nejde wifi

Dobrý den, Už 2.den mi nejde internet na notebooku, je to Lenovo z50 - 70, internet celé dopoledne normálně běžel a když jsem ho nachvili nechala bez činnosti, internet poté nešel, neřešila jsem a vypla jsem ho. Druhý den nešel vůbec od spuštění, restartovala jsem modem a stále nic nefunguje, internet na mobilu mi funguje i na jiném notebooku funguje, jen na mém nefunguje. Prosím o radu Děkuji

Odpovědi na otázku

Je vidět v zeznamu dostupných wifi ta, ke které se chceš připojit? Nemáš wifi na notebooku náhodou vypnuté? Neproběhla nějaká aktualizace ovladčů?Vymaž tu wifi ze seznamu wifi, pak to bude chtít pro připojení znovu zadat heslo.Ale tohle jen pár možností, proč se nepřipojíš. Neznáme operační systém, nevíme, co to píše za chybové hlášky, nevíme, jestli se připojíš a nedostaneš správný DNS atd. atd. ...... a to že nejde internet znamená, že se k wifi připojíš a přesto nic?

WiFi vidím a připojím se k ní, spustím například Seznam na Google Chrome a dlouho se načítá a nakonec se nepřipojí a píše, že připojení trvá příliš dlouho. Aktualizace neproběhla.

teoreticky nemas problem v nejakym virem ci vyskakujicimi okny?

Myslím si že s virem problém není, dělala jsem celkové čištění a nic.

Pokud se takto znefunkční síťové připojení tak to chce udělat restart stroje - pokud jsi jen hibernovala tak to nestačí.

Kliknout pravým na ikonu připojení vedle hodin a dát "odstranit potíže".

To dělám furt a nic se nenašlo

Tak to pripoj dratem

Drátem to nemohu mít pořád připojené