» Poradna » Počítačové sítě

Nejde wifi u noveho pc

čau, mam problem, u nového pc, jsem pustil instal win10, pote jsem si chtel pripojit wifi (tu co mam i na notasu atd) ale sitove pripojeni mam jen Ethernet nějaký, a wifi nikde, ani nikde kde ji zapnout, neví někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

Instalovat ovladače wifi.

To jsem zkoušel, a kdyz dam sitove pripojeni, tak tam mam jen sitovy kabel byl odpojen (u Ethernet) zadny wifi adapter tu nemam, ani nevim kde ho dodat, ani v menu v levo nemam wifi sekci nic... poslu obrazkyhttps://ctrlv.cz/shots/2017/10/12/4zzY.pnghttps://ctrlv.cz/shots/2017/10/12/rcCy.pnghttps://ctrlv.cz/shots/2017/10/12/20yb.png

wi-fi adaptér se tam objeví až nainstaluješ ten ovladač - to už ti bylo řečeno....

A ten nainstaluju kde? sorry nejsem profik, proto tu píšu

Nemusíš být profík - stáhni si ovladače podle typu wifi - nejspíš na stránkách výrobce nb, podle jeho typu - a pak je nainstaluj. Nebo lépe to dej někomu, kdo si s tím poradí líp, než ty.

No vždyť je právě třeba instalovat ovladače pro wifi.Co je to za Notebook.

nootebok mam normal na wifi , ale tohle mi nejak nejde prostehttps://www.czc.cz/czc-pc-gaming-kaby-lake-1...

Jedná se o notebook nebo stolní PC? Pokud stolní PC, máš v něm vůbec Wi-Fi kartu?

noo, tak to netušim, da se to nejak zjistit?

Tak ty netušíš, jestli to je notebook nebo stolní PC? To máš blbý. Někoho k tomu zavolej.

Co netušíš, jestli to je notebook nebo stolní PC? Jestli je to ten, cos na něj dal odkaz o post výše, tak v něm rozhodně žádná Wi-Fi karta není.

Jestli je to stolní PC, tak tam nejspíš WiFi vůbec není.

Přesně, chudák vůbec netuší, co si to vlastně koupil.

Bolo by trapne mat na smartfone LAN kabel a behat s nim po byte.Ale rovnako trapne je mat na stacionalnom stolnom PC alebo TV Wifi pripojenie.(hlavne ked byvas v strede obce, mesta, v bytovke, panelaku).Natiahni si kabel (vlastne, nechaj si natiahnut, asi to nezvladnes).

Šmarjáááááááá...Koupil sis předraženou sračku hotovku stolní PC a ještě tam hledáš WIFI.. A dokonce ani nevíš, jak zjistit, jestli máš v tom stolním počítači WIFI kartu.. Mě by jen zajímalo, kolikpak ti je let, pablbe.. Ke stolnímu počítači patří zásadně kabelové připojení k netu. A pokud si majitel stolního pc neumí poradit, jak přivést kabel z routeru k pc skříni, nebo k tomu není vhodné tahat kabel přes celý byt, pak to lze řešit zakoupením vhodné WIFI karty + instalace ovladače -> a pak tedy využívat bezdrátové připojení k netu..

Kto kupi tento PC len pre nazov "PC GAMING Kaby Lake"ten asi chce hrat hry. Tak radsej ten kabel.