» Poradna » Notebooky

Nejde wi-fi v notebooku

Dobrý den, přestalo mi fungovat bezdrátové připojení v notebooku. Nenabízí mi žádné sítě a řešení problémů windows píše ze je vše ok. Však možnosti připojení mi bezdrátové připojení najednou nenabízí. Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Pokud to dříve fungovalo bez problémů, viděl bych to na obnovu ze zálohy do stavu před vykazovanými problémy, nebo novou instalaci systému. Ale upřednostnuji tu obnovu ze zálohy, kterou určitě vlastníš.

Zkontroluj, že není wifi karta vypnutá, NTB na to mají vypínč nebo klávesovou zkratku, bude popsaná v manuálu. Stav wifi by měla ukazovat nějaká kontrolka.