» Poradna » Počítačové sítě

Nejde vzdálená plocha n2n, ultraVNC, TeamViewer

Potřebuji poradit:Mám neveřejnou ip adresu a tak používám k ovládání pc ultraVNC v kombinaci s hamachi případně n2n . Všechny počítače mi jdou bez problémů ovládat přes ultraVNC, teamviewer, chrome(vzdálená plocha) až na jeden, který jede pouze přes teamviewer. Zkoušel jsem různý věci jako změna firewallu, případně jeho vypnutí přeinstalování(comodo, windows, zonealarm), nic nezabralo. V chrome ve vzdáleném ovládání PC vidím ale chová se jako by byl offline. v hamachi také offline. Jiný počítač v té samé síti jde bez problémů.OS: Windows 7 home Premium 64 Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Ach bože, títo Windowsáci, to je des http://answers.Microsoft.com/en-us/windows/forum/windo... Does Windows 7 Home Premium support Remote Desktop?"The only versions with the "server" of Remote Desktop is Professional and Ultimate. Home Premium does NOT have this."

Ach bože, títo lidé kteří neumí číst, to je des Na MS RDP se vůbec neptal.

http://Google.com/searchTisíce ŠPECIALIZOVANÝCH fór.

a konkrétní rada by nebyla...

Problem bude na 99% primo v Hamachi. Ono se chova slusne receno nevyzpytatelne. naprosto.

hamachim to nebude, jelikož jsem to zkoušel i s náhradním programem n2n a taky to s tímto PC nejde