» Poradna » Notebooky

Nejde vypnout touchpad

Dobrý den potřeboval bych poradit. Mám notebook Asus OS Win 10 home premium.Potřebuji vypnout touchpad,ale nedaří se vyzkoušel jsem klavesové zkratky fn+ f1-f12 ,ale bohužel nic v nastavení vůbec není.Dále mám problém z aktualizací Win10 spustí se ,ale při 97% a pak napiše nejde nainstalovat a chybový kod 80070005. Děkuji

Odpovědi na otázku

Asusy vždy dávali FN klávesy a ich funkcie rovnako. Activate/deactivate touchpadu je fn+F9. Za ďalšie - dá sa nastaviť, aby pri zasunutí myši sa touchpad deaktivoval. To nájdeš v nastaveniach myši (cez Ovládací panel - je tam karta pre Touchpad, kde si to nastavíš)