» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde vybrat disk

Na nove ssd mi nejde naistalovat nove w10. Po nabootovani z flesky se zahaji instalace ale jak mam vybrat disk (250 gb) tak mi to napise, "nepovedlo se vytvorit novy oddil nebo nqjit existujici cestu", disk mam na ntsf a mbr. S Gmt mi nedovolilo taky pokracovat a psalo ze to potrebuje mbr, tak sem to zmenil a stejne to nejde viz hlaska

Odpovědi na otázku

Před instalací odpoj stávající disk a nech tam jenom ssd.

Ano to sem udelal, ale stejne to pise

Vypl sem PC odpojil staré ssd (120GB) se starými W10, zapojil nové ssd, spustil pc, spustil instalaci a zadrhl sem se zase na tom výberu disku. Nevím co je špatne

http://imgbank.cz/images/2018/03/27/Vystřiž... Tady je jak to vypadá ted, ten nový je X: 250 GB

Po boot z instalačky F10, exec diskpart, select disk x (číslo - ten nový SSD), clean, exit. Pokračovat v instalaci, vybrat ten prázdný disk.

A kdy,kde dat to f10 ?

Povedlo se dekuji

Fuj!Ani dotaz to neumí dobře napsat! To si odpověď nezaslouží.