» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde upgrade 8.1 pro

Zdarec, chtěl jsem se zeptat, proč se mi sekl upgrade na windows 10. Instalování, 99% a nic, už asi 5h. Jinak je to novej notebook a nemá drivery. Není to problém?

Odpovědi na otázku

No fajn, ešte tak model notebooku ak by sa podarilo...Skús nechať ntb. pracovať, niekedy to naozaj dlho trvá. Win si to pomaly prežúva, sťahuje na pozadí/kontroluje všeličo a potom to zvykne ukončiť v poriadku. Ak má Microsoft ku hardvéru toho modelu noteboku ovládače pre Win10 (niekedy fungujú aj ovl. pre Win 8.1).

hp 450 g2 s i7

Na stránke podpory sú aj ovládače aj pre W10 64-bit. Tak by nemal byť problém.Pripoj ntb. na nabíjačku aby to mohlo pracovať dlhší čas a skús to nechať pracovať. Mal si vytvorenú inštalačku (možno OS na nej nebol v poslednej verzii), a nedávno bol update pre Win10, možno pracuje na tom.

Nedávno som náhodou narazil na fix (repair) update W7/8x od spol., ktorá o.i. vytvorila perfektný SW zn.: Adwcleaner.exe a ostatné bazmeky.https://toolslib.net/downloads/viewdownload/21... Otestuj, ako dopadneš. Ešte som ho neskúsil, lebo tieto xindle nepotrebujem, mne šľape Windows od OS W3.1 /resp. od MS DOS/ po desinu na 100%.

sorry, máš W8,1.