Nejde sundat přední panel u PC skříně

Dobrý den, mám skříň Evolveo Ray 5RB a abych nainstaloval přední ventilátory, tak musím sundat přední panel, jsou tam takové plasty který se mají zmáčknout a zatlačit dopředu a každý zvlášť, šroubek jsem žádný nenašel. Ať to zmáčknu silou tak to nejde. Mám začít od vrchu nebo od spodu ? Nevím jak to sundat už, akorát prsty mně bolí. Kombinacky se nevlezou na ty plasty. Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud tam nejsou žádné šrouby, je to jen o vyvinutí dostatečného násilí. Je celkem jedno, kde začneš, ale dole máš místo na ruku, takže tam to půjde nejsnáze.

Dyt tam musi byt jenom takove ty "packy":http://www.evolveo.com/product-images/_5093/5093...

Šroubky, tam asi nejsou napojené na ten Přední plast, má to podle fotky držet jenom těmi koliky ?

U většiny skříní to za nic jiného netrží. Jen to z výroby drží opravdu fest, takže je třeba pořádně zabrat. Když to 10x sundáš a zase nandáš, půjde to dolů samo.

čo nejde silou, ide ešte väčšou

A pokud se to ulomí, je jasné, že to tam nemělo co dělat