» Poradna » Web a internet

Nejde stahovat

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Od včerejška mi nějak blbne stahování.Pokaždé když si chci něco stáhnou, tak se to cca za 5 sekund zruší, a napíše to chyba serveru. Zkoušel jsem to na všech prohlížečích a žádný nefunguje.Zkusil jsem i vypnout anitvirus ale nezabralo to. Prosím o radu. Děkuji moc.

Odpovědi na otázku

na 99% problém s připojením k internetuvyzkoušej jiný způsob připojení, pokud OK, řeš s providerem

Jenže internet mi jinak normálně funguje, jen to stahování ne.

to samo o sobě nic neznamenápokud máš ztrátovost paketů třeba 80%, běžné stránky se načtou v pořádku, jen třeba o chlup pomaleji, ale na to stahování to má samozřejmě jiný vlivtak či tak tady s tím nijak nepohneš, oslov poskytovatele

Tak díky za radu.

Presne tak, pokial by to blblo aj na inom pripojeni, tak potom treba vypnut virus :D