» Poradna » Mobily

Nejde stahovat na SD kartu

Zakoupila jsem synovi do mobilu Huawei Y3 SD kartu 32 gb. Bohužel mu ale nejde na ni stahovat ani většinu aplikací přesunout. Je nastavena jako hlavní uložiště. Umíte prosím někdo poradit co s tím ? Jak to udělat, ať se aplikace stahují rovnou na kartu ? Stále mu to hlásí nedosatatek místa ve vnitřním uložišti. Děkuji

Odpovědi na otázku

Já myslím, že každý mobil má funkci a pokud nemá stáhnout Appku PŘESUNUTÍ APP NA SD KARTU1. Files To SD Card2. Přesun aplikace na SD kartuatd.

Tak to myslíš zle amigo-ak je v mobile nainstalovany Android 4.4 kitekat-alebo hociktorý 4-kovy,nepomôže žiadna app!pretože výrobca blokuje presuny na a z sd karty-jedine riešenie je root mobilu,ktorým tieto obmedzenia vieš zrušiť-a dobrý root nie je ľahké urobit

Některé přístroje to neumožňují viz,,Podporuje přesun apps na SD kartu (App2SD)?,,Reakce:,,Dobrý den, dle dostupných informací to nejde, některé aplikace umožňují přesun na SD, některé ne. Záleží na aplikaci a Androidu v telefonu. ,,Výsledek:V telefonu low end lze provozovat jen základní aplikace a něco málo na víc.Lze to ještě řešit tzv. rootem telefonu a aplikací, která poté umožňuje instalovat další aplikace a jejich data ukládat na paměťovou kartu. K tomu je ale být pokročilý uživatel Android. No ale návody jsou Tudíž pro potřebu více aplikací kupovat telefon vyšší řady s dostatkem interní paměti.

zkus pouzit nejaky download manager, napr.https://play.google.com/store/apps/detailsTam to jde v nastavit. A stahuj pres nejPokud to nejde tak je to zablokovaný od výrobce...

1, Naformátovať v mobile. 2. Adaptér je v polohe otvorený dá sa čítať aj zápísovat na kartu, ak je v polohe zamknuté zápis nieje možný ,iba čítanie.

Já bych doporučil jít do opravy mobilů a nebo to nechat být.