» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejde spustit

Dpbrý den, mám problém. Potřebovali jsme náš počítač s operačním systémem windows 10 dát restartovat zpět na tovární nastavení. Behem tohoto restartování jsme ale počítač vypli. Teď po spuštění počítače vyběhne okno, ktéré píše že se musel restartovat a že máme pro pokračování stisknout "ok" . Když tak, ale učiním chvílí to trvá, ale ono naskočí znova a neustále s to opakuje prosím pomoc už nevím co mám dělat....počíttač ani nepřijme disk na restart. Děkuji nashledanou.

Odpovědi na otázku

Aky je to presne pocitac? Notebook (model, typ?) Znackovy desktop(model, typ?) nejaka no-name skladacka?

no ta skladacka spis

Disk na reset? To je co? Tak pokud tam nemáte žádné důležité data, tak počítač přeinstalujte čistou instalací win10.

Disk na restart je co? Pokud tam nemáš žádný důležitý data, tak bych pc normálně přeinstaloval čistou instalací win 10 a máš klid.

za předpokladu, že jsou všechny HW komponenty "v kondici"zkusil bych nejprve jakékoli live CD a provedl pár testů

Bezne problemy Alfa testerov, Ked nahodov Windows dospeje aspon do verzie Beta, tak ho mozno vyskusam.Zatial je to nepouzitelny odpad. Ale ku*va vsak je to zadara, tak Microsoft ma preferencie.