» Poradna » Programy

Nejde spustit WOT

Dobrý den,Asi měsíc zpátky jsem si nainstaloval WOT. Dnes, když jsem jej chtěl spustit tak mi to napsalo: Application has failed to start because no appropriate graphics hardware acceleration is available or turned off. Vždy předtím mi šlo WOT zapnout normálně. Neví někdo co s tím? Hledal jsem na internetu, ale nic moc jsem nenašel. A prosím normální odpovědi Děkuji všem za pomoc:)Lenovo Legion 5P - i5 10300H, RTX2060 - nejnovější ovladače jsou nainstalovány

Odpovědi na otázku

Nebezi nahodou notebook na baterii nebo v uspornem rezimu?

Prosím pěkně ne:)

Jiné hry jdou normálně ?

Ano jdou normálně.

Mám stejný NtB a taky mi to nejde. Už jste to vyřešil. Jestli ano, můžete mi poradit?

Tak už to mám. Nastavit GPU na Optimus

Právě že ne, v nastavení NVIDIA dát pouze RTX2060, nebo alespoň to pomohlo mně.

Ahoj, uz to vyresil nekdo nejak normalne? Jenom u wot to nejede musim ho zapinat pres experience aby to jelo na rtx. Jinak pc mam stejne jak zakladatel. Pokud dam v nastaveni nvidia rtx 2060 natrvalo tak to na tu kartu jede porad coz nechci! Topi i u youtube, žere, huci, a nevydrží tolik na baterii. Jinak,kdyz to mam na optimus tak všechny ostatni hry jedou normalne na rtx a vse ostatní na intel. Zkousel jsem to i narvrdo ve win zapnout i v nvidia 3d nastaveni mam rtx a nic vzdy jede na intel grafiku. Jenom pres experience jde. Nechapu a uz nevim jak dal☹

Vyresil jste nekdo uz tento problem ? Kolegovi to na wotku vyskocilo taky

Zdravím,
Teď jsem řešil stejný problém a musíte jít do nastavení -> systém -> obrazovka -> nastavení grafiky -> zapnout plánování GPU s hardwarovou akcelerací a pak restartovat PC

Já použil novější ovladač na moji GK SAPPHIRE PULSE Radeon ™ RX 560 4GD5 - Radeon-Software-Adrenalin-2020-22.6.1-Win7-64Bit-June23-2022Podotknu že mám pořád Windows 7.Potíže se spuštěním hry WOT byli vyřešeny, taky se mi sekala hra Forge Of Emires, ted to běží svižně jak má.