nejde spustit win 32bit

Nazdar.
Alive Sata2-GLAN ,AMD Semprom 3200+ (1,8) ,1GB Ram,Geforce 7300GT , Vymenil som Seagate HDD Sata , ktory uz robil problemy -za WD Sata 320 Gb . Bios ho detekuje, nainstaloval som Win7 nebol problem. Potom som pripojil stary Seagate HDD a nastavil bootovanie z noveho . No zostala iba cierna obrazovka a hore v rohu blikajuca (-) pomlcka. Odpojil som stary HDD -nechal novy, zrobil som reinstal Win 7 -prebehla v poriadku,no poskonceni a ked by mal nabehnut system,tak znovu iba cierna obrazovka. Naistaloval som na neho XP profesional . Instal prebehla do 42% potom vyhodilo chybu (nemohol byt skopirovaný subor wdbase.deu) dal som ignorovat a instalacia prebehla do konca. System s XP nabehuje normalne , no ja by som chcel Win 7,preto ma to trapi ,co sa vlastne mohlo stat .
Preto sa pýtam odborníkov. Flashnul som bios z verzie 2.5 na 2.6 .

Odpovědi na otázku

nikto nevie preco to robi Win 7 32bit na novom HDD Western Digital Sata 320Gb?

Ne, protože z toho masakrálního elaborátu moc informací nejde dostat.
Doporučuji sehnat někoho, kdo má patřičné znalosti.

Chcel som napisat v rychlosti vsetko. Skratene novy HDD WD rozhranie SataII . Zapojeny do Sata 1. Bios ho vidi,
instalacia Win7 32bit prebehla v poriadku, ale po skonceni a restarte nabehne len cierna obrazovka a blikajuca pomlcka v lavom hornom rohu

Kdyz po instalaci W7 system nenabehne, zkus znovu nabootovat z DVD a dej opravu. W7 mi uz takhle parkrat nenabehly a tohle vzdy pomohlo. Zatim mi vzdy pomohla oprava bootmanageru.

a ktery radic je disk pripojen. SATA, nebo SATAII? Jake ma novy pevny disk rozhrani? SATAII, nebo SATAIII?

pripojeny je Sata 1 ,novy disk rozhranie SataII.

to je speaker, vypni jej v BIOSu